Ansvariga

Sandra Ekstedt

Form Dans, Reception och Instruktör

Epost:
sandra@formdans.se

Elin Hellström

Gruppträningsansvarig, instruktör och Personlig tränare

Epost:
elin.h@formgotland.se

Mikaela Randleff

Itrim ansvarig och Itrim coach

Reception

Sandra Stålnäbb

Reception, Milon, Instruktör

Dina Skinner

Reception & medlemsrådgivare

Elin Wahrenby

Reception, Instruktör

Sandra Ekstedt

Form Dans, Reception och Instruktör

Epost:
sandra@formdans.se

Hanna Göransson

Reception, Instruktör, Milonansvarig

Ingela Högberg

Instruktör och receptionist

Medlemsrådgivare

Sofie Pettersson

Medlemsrådgivare

Dina Skinner

Reception & medlemsrådgivare

Hälsorådgivare

Per Norrby

Hälsorådgivare

Epost:
per.n@formgotland.se

Chrille Lundin

Hälsocoach

Telefon:
0763-47 16 68
Epost:
chrille@formgotland.se

Mikaela Randleff

Itrim ansvarig och Itrim coach

Personliga tränare

Chrille Lundin

Hälsocoach

Telefon:
0763-47 16 68
Epost:
chrille@formgotland.se

Elin Hellström

Gruppträningsansvarig, instruktör och Personlig tränare

Epost:
elin.h@formgotland.se

Johanna Törnvall

Personlig tränare, Instruktör

Epost:
johanna.t@formgotland.se

Pontus Lundgren

Personlig tränare

Epost:
pontus@formgotland.se

Lucienne Wickman

Personlig tränare

Epost:
lucienne@formgotland.se

Instruktörer

Sandra Ekstedt

Form Dans, Reception och Instruktör

Epost:
sandra@formdans.se

Tanja Eriksson

Instruktör

Simon Rondahl

Instruktör

Sofia Enekvist

Instruktör

Jenny Wickman

Instruktör

Malin Ringvall

Milon, instruktör

Malin Schager

Instruktör

Kenneth Häglund

Instruktör

Hedvig Sandelius

Instruktör

Elin Wahrenby

Reception, Instruktör

Åsa Johansson

Instruktör

Anders Ohlstenius

Instruktör

Jeanette Johansson

Instruktör

Amanda Torberg Stenström

Instruktör

Liselotte Vigström

Instruktör

Anders Jonsson

Instruktör

Linda Persson

Instruktör

Elin Hellström

Gruppträningsansvarig, instruktör och Personlig tränare

Epost:
elin.h@formgotland.se

Jonte Söderling

Instruktör

Krister Dahlström

Instruktör

Moa Björklund

Instruktör

Elin Horn

Instruktör

Mira Kidvall

Instruktör

Annelie Lindblom

Instruktör

Ingela Högberg

Instruktör och receptionist

Madeleine Johansson

Instruktör

Henric Forsmark

Instruktör

Carina Klattstølen

Instruktör

Hanna Göransson

Reception, Instruktör, Milonansvarig

Övriga

Marica Häglund

Städerska

Facebook

 

Sociala medier

 

På Facebook & Instagram lägger vi upp det senaste som händer hos oss. Följ gärna.

Facebook: Klicka här

Instagram: Klicka här

Nyhetsbrev

 

Håll dig uppdaterad - prenumerera på våra epostutskick!




Vi kan kontakta dig

 




Ditt telefonnummer