Ansvariga

Sandra Ekstedt

Form Dans, Reception och Instruktör

Epost:
sandra@formdans.se

Elin Hellström

Gruppträningsansvarig, instruktör och Personlig tränare

Epost:
elin.h@formgotland.se

Reception

Sandra Stålnäbb

Reception, Milon, Instruktör

Klara Ahlsten

Reception, Medlemsrådgivare

Elin Wahrenby

Reception, Instruktör

Sandra Ekstedt

Form Dans, Reception och Instruktör

Epost:
sandra@formdans.se

Christoffer Eneqvist

Personlig tränare, Instruktör och reception

Epost:
christoffer@formgotland.se

Dina Skinner

Reception

Tove Widange

Danslärare, reception

Medlemsrådgivare

Sofie Pettersson

Medlemsrådgivare

Klara Ahlsten

Reception, Medlemsrådgivare

Hälsorådgivare

Per Norrby

Hälsorådgivare

Epost:
per.n@formgotland.se

Personliga tränare

Chrille Lundin

Personlig tränare

Telefon:
0763-47 16 68
Epost:
chrille@formgotland.se

Elin Hellström

Gruppträningsansvarig, instruktör och Personlig tränare

Epost:
elin.h@formgotland.se

Johanna Törnvall

Personlig tränare, Instruktör

Epost:
johanna.t@formgotland.se

Pontus Lundgren

Personlig tränare

Epost:
pontus@formgotland.se

Sara Lundqvist

Personlig tränare

Epost:
sara@formgotland.se

Lucienne Wickman

Personlig tränare

Epost:
lucienne@formgotland.se

Sofie Kindberg

Personlig tränare

Epost:
sofie.k@formgotland.se

Christoffer Eneqvist

Personlig tränare, Instruktör och reception

Epost:
christoffer@formgotland.se

Instruktörer

Sandra Ekstedt

Form Dans, Reception och Instruktör

Epost:
sandra@formdans.se

Tanja Eriksson

Instruktör

Simon Rondahl

Instruktör

Tove Widange

Danslärare, reception

Jenny Wickman

Instruktör

Linda Dahlby

Instruktör

Malin Schager

Instruktör

Kenneth Häglund

Instruktör

Hedvig Sandelius

Instruktör

Elin Wahrenby

Reception, Instruktör

Åsa Johansson

Instruktör

Matilda Berlin

Instruktör

Jeanette Johansson

Instruktör

Amanda Torberg Stenström

Instruktör

Matilda Immonen

Instruktör

Anders Jonsson

Instruktör

Linda Persson

Instruktör

Marie Nilsson

Instruktör

Jonte Söderling

Instruktör

Christoffer Eneqvist

Personlig tränare, Instruktör och reception

Epost:
christoffer@formgotland.se

Elin Hellström

Gruppträningsansvarig, instruktör och Personlig tränare

Epost:
elin.h@formgotland.se

Liselotte Vigström

Instruktör

Malin Ringvall

Milon, instruktör

Sofia Enekvist

Instruktör

Lovisa Berlin

Dansfröken/lärare

Isabelle Pettersson

Dansfröken/lärare

Anders Ohlstenius

Instruktör

Övriga

Fredrik Persson

Allt i allo

Marica Häglund

Städerska

Facebook

 

Sociala medier

 

På Facebook & Instagram lägger vi upp det senaste som händer hos oss. Följ gärna.

Facebook: Klicka här

Instagram: Klicka här

Nyhetsbrev

 

Håll dig uppdaterad - prenumerera på våra epostutskick!

Vi kan kontakta dig

 




Ditt telefonnummer